Tvojadiéta.sk – špičkové konzultácie

Chcete zaručene schudnúť bez akýchkoľvek „umelín“ a maximálne prirodzene? Odporúčame tvojadieta.sk!

Ale prečo práve tvojadieta.sk ?

Expertov na chudnutie máme všetci v dnešnej dobe po krk. Čo je horšie- málokto z takýchto pseudo-expertov vie skutočne poradiť ako schudnúť. Ich rady na chudnutie sú založené buď na nejakých chemikáliách, umelých tabletách, alebo na ničím nepodloženými odporúčaniami. Prečo je však tvojadieta.sk prirodzená a funkčná? Pretože rešpektuje individualitu každého jedinca s nadváhou a rieši problém nadváhy od jadra príčiny. Je to vôbec možné? Sme o tom presvedčení. Doba sa mení- technológia kráča vopred. Tvojadieta.sk Vás najprv detailne diagnostikuje. Tým, že je každý človek odlišný, na každého zaberá niečo iné- nemôže predsa každý schudnúť rovnakým spôsobom. A tuto vidíme jednu z najväčších výhod tvojadieta.sk – na základe diagnostikya špecifického softéru dokonale zanalyzujú Váš metabolizmus a hladiny všetkých hodnôt.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

tvoja dieta sk

Následne, z takýchto zozbieraných údajov Vám vytvoria presne šitý na Vás. Žiadne zázračné tabletky na chudnutie, alebo radový prístup bez žiadneho rešpektovania toho, že každý jeden človek je individuálny. Individuálny plán a na mieru šité stravovanie je cesta, ktorá zaberá- ako dôkaz majú vizuálne výsledky nespočetné množstvo spokojných klientov. Tu by sme ale neradi končili. Chudnutie je náročné- vyžaduje silnú vôľu a pevnú disciplínu. A každý, kto mal kedykoľvek problém s nadváhou a chcel schudnúť potvrdí, že podpora ísť ďalej je veľmi hodnotná vec. Chudnutie sa stáva následne zábavnejším a jednoduchším.

Tvojadieta.sk v rámci svojej služby boja s nadváhou poskytujú pravidelné odborné konzultácie, ktoré človeka s nadváhou dokonale motivujú a podporujú. Takýto typ konzultácií považujeme za veľmi podstatný- každý môže mať slabé chvíľky. Odbornosť celého chudnutia cez tvojadieta.sk je na nadštandardnej úrovni (a môžeme povedať že sa radia medzi špičku v oblasti ako schudnúť, práve svojou odbornosťou). Ich odbornosť pochádza z vyše 20 ročných skúseností so skutočnými výsledkami. Z tohto titulu ich môžeme skutočne označiť za odborníkov v oblasti- nie ako niektorých pseudo- odborníkov na chudnutie. Takíto pseudoodborníci si dokonca pýtajú nekresťanské peniaze za pár tipov, ktorých istota nie je overená. Prečo by ste mali schudnúť a platiť za to obrovské peniaze? Tvojadieta.sk má naopak svoju jasnú odbornosť, ktorú potvrdia aj mnohí ich klienti, ktorým sa podarilo s nimi schudnúť.

Odbornosť hovorí sama za seba, keďže vo vedení tvojadieta.sk sú odborníci so skúsenosťami niekoľkých desiatok rokov. RNDr. Petr Fořt- hlavný garant programu nutričnej typológie, MUDr. René Vlasák- prednosta kliniky Centra preventívnej starostlivosti. Toto sú autority, ktoré Vám ručia za odborný pohľad na Vaše chudnutie.

Dokonca- na internete a všade v okolí bežia rôzne pilule, ktoré sľubujú radikálne chudnutie. Sľubovať môžu, no znova- je to ako keby niekto o sebe hlásal, že je odborník a pritom nevedel dokázať svoju odbornosť. A nehľadiac na fakt, že spomínané pilulky mnohokrát nie sú lacnejšie ako niekoľko desiatok EUR! Tvojadieta.sk nás však prekvapili aj svojou cenou za obrovskú hodnotu, ktorú poskytujú- v minulosti proces chudnutia s nimi začínal na 15 eurách (dnes tréneri za polhodinu rozprávania pýtajú minimálne 30 eur). Dnes, tvojadieta.sk rešpektuje aj Vašu peňaženku.

Detailnú analýzu, ktorá ukáže kde robíte chybu ak sa Vám nedarí schudnúť Vám urobia len za 7,9 Eur. Sme si stopercentne istí, že takáto cena za tak obrovskú hodnotu, nemôže byť nazývaná ani cenou.

Pri svojej odbornosti, individuálnemu prístupu a prirodzenosti chudnutia ich môžeme s kľudom označiť za jednoznačných favoritov vo svojej oblasti.

Ak máte problém schudnúť sú tu kedykoľvek pre Vás a amatéri rozhodne nie sú.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

3 komentáre
 1. Dobrý večer.

  Ja by som chcela radu ako schudnúť. .Mám 55 rokov. Moje BMI je 28,5. Chcela bý som schudnúť tak 8 kil chcem radu ako sa naštartovať na 90 dnovú dietu. Aké podporne lieký na chudnutie by ste mi odporučali.
  Kedže toho tuku mam na bruchu a stehnách. Je to niečo aj mojím vekom ale ked mi poradíte pri výbere liekov tak pomoci ních určite to dokážem .
  Ďakujem

 2. Dobrý večer.

  Ja by som chcela radu ako schudnúť. .Mám 55 rokov. Moje BMI je 28,5. Chcela bý som schudnúť tak 8 kil chcem radu ako sa naštartovať na 90 dnovú dietu. Aké podporne lieký na chudnutie by ste mi odporučali.
  Kedže toho tuku mam na bruchu a stehnách. Je to niečo aj mojím vekom ale ked mi poradíte pri výbere liekov tak pomoci ních určite to dokážem .
  Ďakujem

 3. […] Ak sa vám nedarí schudnúť a naozaj robíte všetko preto aby ste chudli, možno zato môže štítna žľaza. Nízka funkcia štítnej žľazy narúša produkciu hormónov, ktoré sa výrazne podieľajú na chudnutí alebo sa obráťte na odborníka v oblasti chudnutia tvojadieta.sk   […]

Leave a reply