Stacionárny bicykel a – pomocník s chudnutím

Posledná aktualizácia článku

Stacionárny bicykel a chudnutie

stacionárny bicykel a chudnutie

Stacionárny bicykel je jedným z najlepších spôsobov ako schudnúť. Začnete hneď spaľovať kalórie. Je dôležité plánovať svoje tréningy, aby bol úbytok na váhe dlhodobý. Budete chudnúť rýchlejšie, ak budete na bicykli šľapať intenzívnejšie, ale mali by ste začať pomaly a postupne rozbehnúť svoje tréningy. Vaša kondícia sa bude každým tréningom zlepšovať a Vy Vaš tréningy budú môcť byť intenzívnejšie.

Ak máte stacionárny bicykel doma, je to pre Vás obrovská výhoda. Ráno pred prácou alebo večer po celom dni si sadnete na Vás bicykel, nemusíte cestovať so posilňovne. Môžete si pritom pustiť večerné správy alebo Váš obľúbený seriál a pustite sa do práce.

Toto cvičenie je efektívny spôsob ako sa zbaviť tuku z celého tela, vrátane žalúdka. Ak sa budete cvičeniu venovať pravidelne, spálite stovky kalórii a prebytočný tuk sa stane minulosťou.

Pomáha spaľovať brušný tuk

Aj Vás trápi najmä tuk uložený v okolí Vášho brucha? Tento tuk sa volá viscelárny tuk. Viscelárny tuk sa nachádza v brušnej dutine a slúži k ochrane vnútorných orgánov. Ak ho máme nadbytok, stáva sa pre nás nepriateľom. Môže spôsobiť kardiovaskulárne ochorenia, diabetes, infarkt, mozgovú mŕtvicu. Cvičenie Vám pomôže tento tuk spáliť a zlepšíte tým svoje zdravie.

Prebicyklujte sa k zdraviu

Pravidelným tréningom posilnite svoje svalstvo, zlepší sa Vaša vytrvalosť, Vaše srdce bude zdravšie a znížite riziko vzniku širokej škály chorôb.

Spaľovanie tukov

Osoba vážiaca približne  72 kg môže spáliť za hodinu cvičenia na stacionárnom bicykli pri intenzite 10 mph až 292 kalórii. Ak toto isté cvičenie vykonáva osoba vážiaca až 108 kg môže spáliť neuveriteľných 436 kalórii. Stacionárny bicykel a chudnutie proste spolu ladí.

Trénujte 4 krát do týždňa aspoň pol hodinu. Výsledky určite budú stať za to. Neodporúča sa cvičiť každý deň. Svalstvo si potrebuje oddýchnuť. Dôležitý je aj strečing, preto ho nepodceňujte. Zabránite tak vzniku nepríjemnej svalovici.

Tvarujte svoje telo

Túžite po vypracovanom zadku, pevných stehnách a lýtkach? Ak investujete do cvičenia na stacionárnom bicykli, získate pekne tvarované nohy a zadok. Ženám pomôže pri odstránení celulitídy.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Mirove video

Miro Veselý je nadšený “sprevádzač svetom chudnutia”, ktorý na nasledujúcom videu čiastočne ozrejmuje spôsob cvičenia na stacionárnom bicykli a jeho význam pri chudnutí.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Vyjadrite svoj názor

Leave a reply