Reduxs

Reduxs – iskierka nádeje vo svete doplnkov na chudnutie

Po dlhej dobe nebudeme začínať a ani končiť recenziu na výživový doplnok na pomoc pri redukovaní telesnej hmotnosť skepticky a negatívne. Reduxs je totižto jeden z mála statočných, ktorí fungujú. Pravdepodobne si budete myslieť, že sa jedná o zaplatený PR článok (o reklamu). Poteším Vás a môžem Vás utvrdiť v tom, že tomu tak nie je. V prípade týchto tabliet, ktoré sa skladajú z veľkého množstva bylín a látok, ktoré si rozoberieme v nasledujúcej sekcií zloženie sa Vám môže podariť naozaj schudnúť. Samozrejme, že nemôžete očakávať že sa budete prejedať a myslieť si, že pár kapsúl denne za Vás spáli všetky kalórie. Reduxs je však výborný doplnok k zdravému životnému štýlu ku ktorému neodmysliteľne patrí cvičenie a upravená strava.

Tip pre Vás
Hľadáte produkt na redukciu váhy a udržanie štíhej línie? Prečítajte si ďalšie informácie aj na oficiálnej stránke Reduxs  

Zloženie je naozaj veľmi pestré

Ako som spomenul v úvode, zloženie je naozaj veľmi rôznorodé. Skladá sa z niekoľkých prírodných bylín, rôznych výťažkov a látok. Rozoberieme si však len byliny, keďže ďalších zložiek je naozaj veľa. My sa povenujeme len rastlinám známym všeobecnej verejnosti.

 • Zelený čaj (Cameliasinensis)

Vďaka svojím blahodarným účinkom je známy širokej verejnosti už veľmi dlho. Je skvelý pomocník pri budovaní dobrej a odolnej imunity. Čerešničkou na torte je fakt, že nám môže pomáhať aj pri chudnutí. Priaznivo pôsobí na metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov a výrazne znižuje chuť na sladké. Kofeín, ktorý je taktiež jeho súčasťou, vám dodá potrebnú energiu a pomôže pri spaľovaní tukov.

 • Kaktus (Opuntiaficusindica)

Pichľavý kvet je okrem svojich povestných bodákov známy najmä svojimi špecifickými vlastnosťami, ktoré sú veľmi nápomocné počas chudnutia. Účinné látky kaktusu sa viažu na tuk v tráviacom trakte a zabraňujú jeho vstrebávaniu v organizme.

Ďalšia z radu byliniek, o ktorých pozitívnych účinkoch by nám vedeli rozprávať najmä naše staré mamy, ktoré ich využívali už od nepamäti. Šalvia je nápomocná dokonca aj pri chudnutí, a to tak, že podporuje trávenie, zabezpečuje dobré fungovanie pečene a pomáha pri tráviacich problémoch. Okrem toho podporuje imunitný systém a dodáva telu energiu.

 • Púpava lekárska (Taraxacummongolicum)

Púpava nášmu telu a organizmu pomôže najmä dokonalým prečistením, keďže podporuje tvorbu žalúdočných štiav a odbúrava z tela toxíny pre naše telo nepriaznivé a takisto aj cholesterol Pomáha aj pri prekyslení žalúdka, čriev a takisto aj obličiek. Podporuje tvorbu žalúdočných štiav, odbúrava z tela cholesterol a toxíny, pomáha pri prekyslení žalúdka, čriev a obličiek. Pomôže nám aj v prípade že prepadneme chronickej únave.

Podrobne sme si rozobrali aspoň štyri rastlinné zložky zo zloženia a zistili sme čo to  o všetkých priaznivých účinkoch, ktoré tieto byliny ponúkajú. Okrem nich tabletky obsahujú aj zložky brusnice, borovice a látok ako L-theanin, Fosfatidylserín a Betasitosterol.

Účinky, ktoré reduxs poskytuje

  • zlepšuje spaľovanie tukov
  • potláča chuť do jedla
  • podporuje odbúravanie tuku, ktorý je uložený v tukových bunkách
  • znižuje hladinu lipidov a cholesterolu
  • upravuje hladinu cukru v krvi
  • zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus
  • zníži vašu hmotnosť 2 až 6 kg za jeden mesiac
  • viditeľné výsledky sa prejavia už o jeden mesiac

Výsledky nie sú na zahodenie

Skúseností ľudí hovoria zväčša o pozitívnych skúsenostiach a o tom, že sa im s reduxsom podarilo schudnúť. Spočiatku sa prejavili nepatrné vedľajšie účinky ako bolesti hlavy, pocity nevoľnosti a hnačky. Tieto nepriaznivé prejavy po niekoľkých dňoch však definitívne zmizli a nenastal ani ich návrat.

Výsledky udávané výrobcom sú o niečo skreslené. Reálne sa Vám však s reduxsom môže podariť schudnúť až 2-6 kíl za mesiac. Samozrejme za predpokladu že budete žiť zdravým životným štýlom a neprejedať sa nezdravými vecami plnými nezdravých tukov a sacharidov. V tomto prípade Vám nepomôže ani tá najúčinnejšia tabletka na chudnutie pod slnkom.

Jeden z mála, ktorý sa oplatí

S veľkým nadšením píšem úvodné riadky zhodnotenia pretože konečne nemusím písať o tom, že ide len o ďalší marketingový klam, ktorý Vás len oberie o peniaze. V tomto prípade si zaplatíte konkrétne balenie 60 kapsúl, ktoré Vám vystačí na kúru trvajúcu 2 mesiace 39 €. Nie je to cenovka ktorá by bola do veľkej miery radikálna a keďže vieme, že nám s veľkou pravdepodobnosťou prípravok pomôže, za pokus to rozhodne stojí.

Upozornenie – Reduxs nieje primárny prostriedok vďaka ktorému chudnete

V prvom rade si musíte uvedomiť, že nechudnete hlavne vďaka reduxsu. Prípravok je len akási pomôcka, ktorá správnym podávaním pomôže schudnúť za predpokladu, že športujete, doprajete si 8 až 10 hodín spánku každý deň a takisto upravíme stravu. Nemôžete teda byť sklamaní, pokiaľ nespĺňate žiadnu z týchto požiadaviek. Je potrebné brať na vedomie, že žiadna tabletka za Vás jednoducho neschudne, môže len urýchliť určite biologické procesy, ktoré môžu viesť k efektívnejšiemu chudnutiu.

Reduxs je revolučný prípravok na chudnutie s garanciou kvality nie len u nás ale dokonca aj v EÚ a USA!

Ďalším upozornením sú vedľajšie účinky v počiatkoch užívania. Niektorí užívatelia evidovali mierne bolesti hlavy, nevoľnosti a takisto aj hnačky v úvode kúry. Výrobca na plagátoch uvádza že žiadne vedľajšie účinky nehrozia a tvrdí, že tieto hnačky a nevoľnosti sú len dôsledok detoxikácie, ktorá v úvodných dňoch aplikácie tabliet prebieha. Nemusíte sa teda báť a tieto účinky po pár dňoch prejdú a môžete znova nabehnúť na normálny režim. Ak ste sa teda pre reduxs rozhodli, nespravíte krok vedľa a môže Vám pomôcť schudnúť niekoľko (pri dlhodobom cvičení a užívaní až desiatok) kilogramov.

Reduxs
2.6 (52%) 10 votes

Zanechaj nám svoj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *