Ketomix

Posledná aktualizácia článku

Ketomix alá bielkovinová diéta

Obsah článku

 1. Čo je KetoMIX?
 2. Ketóza
 3. Fázy diety
 4. Balíčky KetoMIX
 5. Hodnotenie
 6. Upozornenie

Žijeme vo svete, kde chce takmer každý schudnúť. Je úplne jedno, či je to žena, muž, alebo dokonca ešte dieťa. Chceme vyzerať pekne, zdravo a príťažlivo. S dnešnými trendmi takýto výsledok dosiahneme jedine tak, ak nebudeme mať zbytočné kilá navyše. Podstatné je samozrejme byť so svojím telom spokojný, čo ale v prípade, ak nie sme? Vtedy treba podstúpiť zmenu. Dosiahnuť ju môžeme cvičením alebo diétou. Ak ste si zvolili ako svoju cestu nejakú diétu, možno bude tá pravá práve Ketomix.

Tip pre Vás
Ketomix pochádza od našich susedov. Naštastie začal byť dostupný aj pre slovenských zákazníkov. Výborná náhrada za všetky Keto diéty a rôzne formy proteínových diét. Reálne chudnutie krok po kroku, vďaka predpripraveným jedlám. Konečne vám odpadla starosť s prípravou presne vážených jedál – všetko to pre Vás pripravil KetoMiX. Presvedčte sa sami na webe predajcu 

Čo je Ketomix?

Ketomix ako pojem vám zrejme nič nehovorí, nie to ešte, že sa jedná o bielkovinovú diétu. Nejedná sa však o žiadny druh diéty, kedy máte napísané, kedy, čo a koľko toho máte zjesť. Ketomix je diéta pozostávajúca priamo z jedál, ktoré by ste počas jej trvania zjesť. Ich príprava je jednoduchá a časovo nenáročná, takže s ňou nezabijete mnoho času, ktorý by ste mohli využiť úplne inak.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Pre spotrebiteľa je pripravená prehľadná a intuitívna stránka predajcu www.ketomix.sk v slovenčine, kde sa môže o ich produktoch dočítať viac a aj si Ketomix objednať.

Súčasťou Ketomixovej diéty sú balíčky s predprivpravenými jedlami, napríklad praženice, smoothies, kaše a polievky. Nemusíte sa teda báť, že niekoľko týždňov budete žiť len z nápojov zarobených z prášku. Trvanie diét je rôzne, záleží, koľko chcete schudnúť.  Existujú tri varianty: do 5 kilogramov, 10 kilogramov a až 15 a viac kilogramov.  Podľa vytúženého výsledku treba dodržiavať určené fázy. Počas neskoršej fázy môžete pridať ku Ketomixu aj vlastnú stravu, samozrejme bohatú na bielkoviny. Počas celej diéty je povolená ešte aj zelenina.

koktejly

Produkt sľubuje rýchly účinok bez námahy, čo je určite lákadlom pre každého, kto chce schudnúť bez toho, aby sa potil v posilňovni, alebo aby sa trápil neustálim hladom. Keďže je diéta založená na vysokom obsahu bielkovín a nízkom obsahu sacharidov, telo by sa malo dostať do stavu takzvanej “ketózy”.

Čo sa týka cvičenia a chudnutia s Ketomixom, nie je zakázané. Treba si však správne vybrať druh športu. Ideálne sú aeróbne cviky, teda jazda na bicykli alebo chôdza. Silové cvičenie sa neodporúča, pretože telo naň nemá dostatok energie a mohlo by dôjsť ku zraneniu.

Fázy diéty

Ketogénna diéta pozostáva z dvoch fáz. V prvej sa stravujete výlučne Ketomixom. Doplniť ho môžete o zeleninu, ideálne sú šaláty a zelená zelenina. Druhá je význačná tým, že Ketomix produkty jete len trikrát denne a zvyšné dve doplníte o stravu, ktorú si pripravíte sami podľa návodu, ktorý vám príde spolu s Ketomixom.

Poslednou fázou je stabilizačná fáza, ktorá zabraňuje tomu, aby ste opätovne nepribrali všetky zhodené kilá, alebo len časť z nich. Dĺžka fáz je rôzna podľa diétneho plánu a podľa toho, koľko sa chystáte schudnúť.

Ketóza
Podobne ako názov, aj proces v našom tele s názvom “ketóza” vám je zrejme cudzí. Jeho podstatou sú zložité chemické reakcie v našom tele. V jednoduchosti je to látková výmena, ktorá sa objavuje v období nedostatku (v našom prípade nedostatku sacharidov). Spaľujú sa tuky a vďaka látkam pôsobiacich na centrálnu nervovú sústavu nemáme pocit hladu. Niekedy sa ako vedľajší účinok vyskytne aj pocit eufórie. Kto by sa predsa netešil zo zdravej stravy a následného chudnutia?

Obsah Ketomixu

Zloženie je pestré a u každého balíčku rozličné. Jasné je, že doplnok stravy zabezpečí príjem potravy a môže nahradiť stravu na krátky čas. Obsahuje už spomínané veľké množstvo bielkovín a nízke množstvo sacharidov. Vďaka bielkovinám pri chudnutí nebude ubúdať svalová hmota a telo nebude zbytočne chradnúť a brať energiu z miest, z ktorých by nemalo. Bielkoviny sú totiž skvelým zdrojom energie a úžasne zasýtia na dlhý čas, narozdiel od sacharidov, z ktorých máte pocit plnosti len istý čas a po chvíli ste opäť hladní, že by ste vyjedli celú chladničku.

 Ketomix je založený na sójovej a srvátkovej bielkovine a rôznych vitamínoch a telu prospešných látok.  Medzi ne patrí napríklad vitamín A, B1, B3, B5, B6 a B12, E, a K, železo, horčík, mangán, selén, chróm, zinok meď, jód a molybdén. Obsahuje aj probiotické baktérie, ktoré chránia vašu imunitu a pomáhajú pri optimálnom fungovaní trávenia. Súčasťou je aj vláknina. Detailné zloženie nájdete vždy na konci stránky v dolnej časti. Pozrieť môžete tu- Detailné zloženie tu

Výrobca uvádza, že ich produkt obsahuje aj “éčka”, avšak len tie dobré, takže ľudia, ktorí z nich majú panický strach by sa báť nemali. Diéta je vhodná aj pre ľudí, ktorí majú bezlepkovú diétu, nakoľko lepok neobsahuje.

Typ vitamínuRHP na porciuTyp mineráluRHP na porciu
RHPje podielktorý by ste mali denne prijať
Vitamín A20%Horčík20%
Vitamín D20%Fosfor20%
Vitamín E20%Jód20%
Vitamín K20%Mangán20%
Vitamín B120%Selén20%
Vitamín B220%Zinok20%
Vitamín B320%Železo20%
Vitamín B520%Meď20%
Vitamín B620%Molybdén20%
Vitamín B1220%Biotín20%
Kyselina listová20%Chróm20%

Galéria Ketomix jedál

Kaše

Omelety

Polievky

Nápoje

Chudnúce plány s Ketomixom

Pri rozhodovaní, aký balíček si kúpite by ste mali vedieť, koľko by ste chceli schudnúť. Záleží od toho, koľko týždňov budete diétu držať. Každý si príde na svoje, nie len vďaka pozitívnym účinkom, ale aj rozmanitej chuti, na ktorej si dali výrobcovia záležať. V ich e-shope máte možnosť vybrať si rôzne príchute nápojov, ale aj doobjednať si ďalšie ich produkty. Pri výbere produktu teda na výber máte až sedem rôznych príchutí: banán, káva, jahoda, čokoláda, kokos, káva, vanilka.

V balení, ktoré vám príde, však nie je len strava, ale aj mnohé praktické veci, napríklad shaker, sáčok na cesty alebo knihu, v ktorej sa dočítate napríklad o užitočných informáciach o proteínovej diéte, popise redukčných plánov, popise jednotlivých fáz chudnutia, rýchlych i zložitejších receptoch pre 2. fázu chudnutia a súčasťou je  jedálniček pre stabilizačnú fázu. V stabilizačnej fáze ide o zabránenie jojo efektu.

Vyberte si vhodný balíček
 • Dĺžka chudnutia:
 • Cena:
 • Obsah balíčku:
 • Prehľad jedál:
 • Fázy:
 • Dodatočné informácie

Chudnutie do 5 kg

ketomix na 7dni
 • 4 týždne
 • 181 Eur
 • Obsahuje 105 porcií + 5 zdarma
 • 1.Fáza:7 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2.Fáza:14 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Vhodná na vyskúšanie - zistíte ako funguje a nebudete váhať sa pustiť do ďaľšieho balíčku

Chudnutie do 10 kg

ketomix na 2 tyzdne
 • 6 týždňov
 • 249 Eur/5,9 eur deň
 • 150 porcií + 10 zdarma
 • 1. Fáza:14 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2. Fáza:28 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Vhodné pre tých, ktorí chcú vidieť značné výsledky a po vyskúšaní ak je nutné prejdú na ďalšie balíčky

Chudnutie do 15kg

ketomix na 3 tyzdne
 • 9 týždňov
 • 399 eur/6,1 eur na deň
 • Obsahuje 245 porcií + 15 zdarma
 • 1. Fáza:28 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2. Fáza:35 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Ideálne pre ľudí, ktorí majú nadváhu 15 a viac kilogramov, nevhodné pre štíhlejších ľudí

Chudnutie nad 15 kg

ketomix na 4 tyzdne
 • 14 týždňov
 • 518 eur/5,2 eur na deň
 • Obsahuje 395 porcií + 15 zdarma
 • 1. Fáza:42 dní, 5x denne jedlo, zelenina povolená 2. Fáza:56 dní, 3x denne jedlo, 2x bielkovinové jedlo povolené
 • Najsilnejší úbytok na váhe, určená iba pre obéznych ľudí

Typy na efektívne chudnutie

Chudnúci proces zahŕňa mnoho faktorov na jeho úspešné či už začatie alebo hlavne zakončenie – kde výsledkom bude zásadná redukcia váhy.

Strava je síce približne 60-70 % podielom ako hlavný faktor pri chudnutí. Sú však časti tohto procesu, ktoré by ste mali dodržiavať aj počas stravovania s Ketomixom.

 • Spite kvalitne – je dokázané, že nekvalitný spánok narúša proces chudnutia, hlavne keď sa tukové zásoby najlepšie spaľujú v jeho druhej časti tesne nad ránom. 6 Hodín spánku by malo byť minimum.
 • Prijímajte dostatok tekutín – platí to obzvlášť pri chudnutí. Dajte si zásadu že ženy vypijú minimálne 2 litre a muži 3 litre. Častý a číry moč vám bude evokovať, že pijete dostatočne.
 • Cvičte – je veľmi dôležité aby ste pri chudnutí vykonávali aj kardio aj silové cviky a udržovali svalstvo kompaktné a nechudli z neho.
 • Nestresujte sa – vieme, že sa nám to ľahko povie ale stres je tiež jeden z faktorov civilizácie, vďaka ktorým priberáme. Aktívne cvičenie môže byť dobrou formou, ako ho eliminovať.

Kvalitný spánok

Nejedzte   pred spaním min 2 hodiny  a večere by mali byť prevažne bielkovinové jedlá. Pred spaním tiež nepoužívajte telefón a ak – majte vypatú modrú zložku žiarenia, ktorá zásadne narúša biorytmus a začína sa produkovať taký hormón ako keď vstávame.

Voda

Prijímajte iba čistú vodu poprípade s citrónom, ktorý tiež podporuje chudnutie. Vítané sú tiež minerálne vody, ktoré je dobré striedať.  Nebojte sa piť aj viac ako 3 litre denne. 

Cvičenie

Pre formovanie postavy a udržania svalstva  je nevyhnutné cvičenie, ktoré zároveň pomáha spaľovať ďalšie kalórie.

 Behajte, plávajte alebo kráčajte – všetko je to forma kardio cvičenia. Čo sa týka silového, stačí ak budete cvičiť doma – krátke a intenzívne cvičenie vám výborne prospeje a neuchmatne volný čas. Skúste napr. aplikáciu 30 dňová výzva – skvelá vec, ktorá je navrhnutá aj pre absolútnych začiatočníkov.

Jednotlivé balíčky na chudnutie

Pri chudnutií s Ketomixom máte na výber aj s jednotlivých balíčkov. Hoci navrhnuté chudnúce plány sú ďaleko efektívnejšie lebo sú navrhnuté na presný počet dní (dĺžka je dôležitá), aj s jednotlivými balíčkami viete dosiahnuť redukciu váhy potla potreby, príkladne ak chcete zhodiť povedzme iba 2 kg, môžete si vybrať napríklad balíček na 7 dní.

Síce schudnete o niečo lacnejšie ako pri chudnúcich plánoch, ale vynecháte jednotlivé fázy diéty, ktoré by ste mali mať, aby ste svoju novú váhu vedeli udržať.

Proteínová KETO diéta na 7 dní

Ketomix dieta na 7 dni

Najmenší balíček z ponuky, ideálny na skúšku, ak si nie ste istí, že keto diéta je tá pravá pre vás. Za sedem dní sa už dokážete dostať do ketózy, takže ak váhate, ideálna voľba pre vás. Len za sedem dní je možné schudnúť 2-5 kíl. Treba však dodržiavať diétu poctivo a aj tak drobná vec ako cukor v káve môže stav ketózy narušiť.

KetoMIX na 7 dní KetoMIX na 7 dní
So sedem dňovou verziou môžete schudnúť až 5 KG!

Balíček na sedem dní obsahuje:

 • jedno balenie proteínového koktailu s obsahom 15 porcií (vybrať si môžete 2 príchute)
 • jedno balenie proteínovej polievky s obsahom 10 porcií (zeleninová, guľášová alebo syrová)
 • jedno balenie proteínovej kaše s obsahom 10 porcií alebo jedno balenie proteínovej omelety, ktorá obsahuje takisto 10 porcií
 • praktický shaker (500 ml)
 • prázdny sáčok na cesty

Celkom je to 35 porcií na týždeň za cenu 59€ a za jednu porciu zaplatíte v prepočte 1,67€.

Proteínová KETO diéta na 2 týždne

Ktomix dieta na 2 a 3 týždne

Druhým balíčkom sa posuniete ešte o čosi ďalej a môžete pomocou neho schudnúť až 4-8 kíl.

KetoMIX na 2 týždne KetoMIX na 2 týždne
Dvoj týždňová verzia vám pomôže zhodiť až 8 kg!

Balíček na dva týždne obsahuje:

 • MAXI balenie proteínového koktailu  s obsahom 40 porcií a môžete si vybrať 3 druhy príchutí, pričom 5 balíčkov máte zdarma
 • veľké balenie proteínovej polievky zeleninová s obsahom 10 porcií)
 • veľké balenie proteínovej omelety- zeleninová s talianskym korením s obsahom 10 porcií)
 • veľké balenie proteínovej kaše – čokoládová s obsahom 10 porcií)
  praktický shaker  (500 ml)

Za 70 porcií zaplatíte 118€. Za jednu porciu teda zaplatíte 1,67€.

Proteínová KETO diéta na 3 týždne

Predposledným výhodným balíčkom je Ketomix diéta na tri týždne, ktorá vám pomôže zbaviť sa 6-10 kilogramov. Obsahuje až 105 porcií a jeden deň stravovania, teda 5 porcií dostanete zdarma.

KetoMIX na 3 týždne KetoMIX na 3 týždne
Troj týždňová verzia vám pomôže zhodiť od 6 do 10kg! + 5 porcí zdarma

Balíček na tri týždne obsahuje:

 • MAXI balenie proteínového koktailu  s obsahom 40 porcií a môžete si vybrať 3 druhy príchutí, pričom 5 balíčkov máte zdarma
 • veľké balenie proteínovej polievky- syrová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej polievky zeleninová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej polievky- guľášová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- syrová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- zeleninová s talianskym korením s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – čokoládová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – banánovo-jablčná s obsahom 10 porcií
 • praktický shaker  (500 ml)

Balíček stojí 181€. Za jednu porciu dáte 1,63€.

Proteínová KETO diéta na 4 týždne

ketomix dieta na 4 týždne

Posledný balíček je nie len najväčší, ale aj najvýhodnejší a môžete pomocou neho schudnúť až 7-12 kíl. To už vôbec nie je málo, najmä preto, lebo výsledok je veľmi rýchly a diéta trvá len štyri týždne. V prípade, ak si želáte schudnúť napríklad 6 kíl, môžete s čisto ketogénnou stravou prestať a nastúpiť na druhú fázu. O presnom trvaní jednotlivých fáz sa podrobnejšie dočítate v manuáli k vašej keto diéte.

KetoMIX na 4 týždne KetoMIX na 4 týždne
4 týždňová a najlepšia verzia vám pomôže zhodiť od 7- 12 kg a jedna porcia jedla vychádza iba 1,45 eura!

Balíček na štyri týždne obsahuje:

 • dvakrát MAXI balenie proteínového koktailu s obsahom 80 porcií a na výber si môžete vybrať až 6 príchutí (10 dostanete zdarma)
 • veľké balenie proteínovej polievky- syrová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej polievky zeleninová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej polievky- guľášová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- syrová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej omelety- zeleninová s talianskym korením s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – čokoládová s obsahom 10 porcií
 • veľké balenie proteínovej kaše – banánovo-jablčná s obsahom 10 porcií
 • praktický shaker  (500 ml)

Za 140 porcií zaplatíte 218€, pričom 10 porcií máte zdarma. Za jednu porciu zaplatíte 1,45€.

Skúsenosti ľudí

Chudnutie s Ketomixom považuje vysoké percento ľudí za veľmi prijateľné, bez nejakých drastickejších obmedzení. Zvyčajne ak dodržujú podmienky chudnú naozaj rýchlo resp. stabilne. Na Slovensku sa táto diéta objavila iba nedávno, preto prikladáme obrázok z českej heuréky, kde je už podstatne viac názorov. Prečítajte si ich sami.

Hodnotenie

Aj keď sa vám cena za Ketomix môže zdať privysoká, ak sa pozriete, koľko stojí jedna porcia, nie je to až tak veľa – skôr naopak aj pri porovnaní s tým najlacnejším jedlom. Nakoľko počas prvej fázy nahrádza akúkoľvek stravu, nemusíte kupovať žiadne potraviny, stačí len trošku zeleniny. Navyše, cena za jednu porciu neprekračuje dve eurá, čo určite nie je veľa.

KetoMIX

koktejly

Ketomix ak stravovací plán rozhodne patrí na špičku medzi obdobnými produktmi a celkovo je vysoko efektívny v rámci procesu chudnutia. Veľkým  a už spomínaným benefitom je, že jednotlivé jedlá sú predpripravené. Šetrí to čas a zbytočne na to neplytváte energiu. Jednoducho chudnete.

KetomiX balíčky obsahujú:

  • Nápoje 
  • Omelety 
  • Polievky 
  • Kaše 

Ketomix zároveň do svojich jedál pridáva potrebné vitamíny a minerály. To pomáha znížiť zaťaženie organizmu a žiadna zložka stravy vám nebude chýbať.

Veľkým plusom je aj prehľadná stránka a podpora, ktorú svojim zákazníkom poskytujú. Či už je to na ich stránke, na telefonickej linke alebo na facebookovej komunite, kde okrem poradenstva zadarmo ponúkajú aj mnohé rady, tipy a triky, ako si chudnutie ešte spríjemniť. Ju to aj komunita pre osoby, kde majú možnosť podeliť sa o svoje zážitky a navzájom medzi sebou komunikovať.

Ketomix je diéta, ktorá je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov. Hodnotenia na stránke www.heureka.cz, najväčšom porovnávači produktov na českom i slovenskom trhu sú veľmi pozitívne a produkt sa teší veľkej obľube, čo značí, že naozaj chudnete. Ak dodržíte všetko, čo diéta káže, kilá pôjdu dole bez trápenia a hladovania.

Zákázník hodnotí kašu

 • Velmi dobrá chuť i konzistence, celkově jemná. Mohla by být trochu méně sladká. Přesto hodnotím velmi pozitivně.
 • Negativa žádná

Upozornenie na záver

Ketomix sa neodporúča maloletým a starším osobám. Tie môžu keto diétu podstúpiť len po konzultácií s doktorom, ak je ich zdravotný stav v poriadku. Diétu by nemali držať ani ľudia s cukrovkou alebo inými závažnými ochoreniami. Nie je vhodná ani pre ľudí, ktorí sú alergický na niektorú z jej zložiek.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]
3 komentáre
 1. Zdravím všetky baby, za mňa osobne najlepšia diéta akú som kedy podstúpila. 8 Kg za mesiac som zhodila ako nič 🙂
  Vždy bola trošku hanba pre mňa ísť von po zime v plavkách hlavne teraz keď to leto prišlo ešte rýchlejšie…čo vám budem hovoriť…
  Ak smiem poradiť, je treba vydržať hlavne 2-3 dni, ak ste naučené jesť veľa a potom sa už začalo spalovanie tukov, je to taký zvláštny pocit, ako keby mi stále horela tvár, časom ale aj to prejde a energia sa vám vyrovná rovnomerne na celý den

  Držím aj ďalším prsty s chudnutím 🙂

 2. ja som zacal iba so 7 dnovou verzioui a som na 5 dni a uz pocitujem rozdiel, je to naozaj dobre, a v záasade vas to nic nestoji lebo na jedenie by ste si aj tak nieco kupili

 3. Caute ludzéé,

  tiez som vyskusal na tyzden najprv, predsa len takýchto hovadin je plny internet najma na tie kraviny ze lahni si, natri sa kremom, hoc si tabletku a a za mesiac das dole az 39 kilogramov 😀 😀

  toto ma ale zaujalo lebo je to logicke, nikto tu nezavádza ze slanina z teba priam odleti, ale postupnym procesom. U mna zatial iba 2 kg ale uz sa rozbieham takze odporucam aj takym bojkom jak som ja

Leave a reply