Posledná aktualizácia článku

Kankusta duo – ďalší chabý pokus

Svet doplnkov na chudnutie sa každým dňom rozrastá o ďalšie doplnky, vďaka ktorým „Vás budú majitelia fitness centier nenávidieť.“ Bohužiaľ, spomedzi tohto širokého výberu je veľmi ťažké vybrať toho správneho pomocníka na chudnutie a keďže je drvivá väčšina iba akási atrapa,  ktorá slúži ako pasca na peniaze,  väčšina neznalých ľudí sa bohužiaľ popáli a výrobcovi naletí.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Účinky
 4. Cena a balenie
 5. Hodnotenie
 6. Upozornenie
Tip pre Vás
Hľadáte produkt na redukciu váhy a udržanie štíhej línie? Fykotín je jeden z najpredávanejších produktov na chudnutie! Chcem si prečítať o Fykotíne  
Charakteristika

Prípravok sľubuje hory doly. Veriť by im mohol len veľmi naivný a neskúsený jedinec, ktorý si v živote neprečítal nič o fungovaní ľudského tela. Ostatne tak vyzerá aj celkový popis predajcu- detinsky a naivne. 

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Čo by ste užívaním Kankusty Duo mali dosiahnuť?

 • spaľovanie kalórií 24 hodín denne a ich neukladanie do tuku
 • odstránenie toxínov a cholesterolu z vášho tela, takže sa nebudú povaľovať po žilách a tepnách
 • dostatok energie, žiadny pocit hladu a únavu
 • zbavenie sa následkov nadváhy znemožňujúcich normálny život

Nie, tie body som si nevy. myslel, ide o jemne prepísané texty predajcu. Uznajte, je to skutočne smiešne a najmä anatomicky nesprávne

Zloženie

Podľa výrobcu a všetkých portálov, ktoré zverejňujú/zverejnili PR články o tomto prípravku, sa Kankusta duo skladá z Forskolin a Garcinia Cambogia, respektíve z výťažkov z týchto rastlín. Výrobca sa neustále oháňa vedeckými výskumami, na základe ktorých bol tento prípravok vynájdený. Tieto údajne pravdivé výskumy však nie sú nijak podložené a fotka modelového pána doktora, pri ktorom je pridaný text o tom, aký je tento prípravok prevratný nás bohužiaľ nepresvedčí o opaku. Teda, nemalo by to tak byť – niektorých sa žiaľ presvedčiť podarilo.

O koľko Vás budú chcieť obrať?

Cena tohto výrobku je ďalším zádrhelom, keďže je celkom nejasná. Jeden banner uvádza cenu 37 €, zatiaľ čo druhý pútač uvádza 57 € za to isté balenie  . Na tom by nebolo nič zvláštne, pokiaľ by išlo o dvoch distribútorov, tu však ide o jedného a oba linky Vás prepoja na ten istý objednávkový formulár.

Prípravok je propagovaný viacerými webmi, nie je to len hŕstka článkov, ako tomu bolo napríklad pri AcaiPower. Tento fakt vo Vás má vzbudiť dôveryhodnosť výrobku a takisto dojem, že je naozaj účinný a nie je to žiadny reklamný blud. Bohužiaľ, ako sme sa už dozvedeli, pravda je diametrálne odlišná od reality.

Ideálny Fykotín

fykotin banerFykotín je prírodný preparát na redukovanie hmotnosti. Ide o špeciálnu kombináciu prírodných zložiek, ktoré vďaka synergickému účinku jednotlivých látok, spôsobujú znižovanie glykemického indexu toho, čo zjete a tým pádom umožňuje ľahšie chudnutie.

Zloženie:

 • Modré riasy, Červené riasy
 • Jastrabník chlpánik a Jalovec
 • Ginko biloba a Trpasličia breza

Glykemický index, resp. jeho hodnota patrí medzi základné ukazovatele kvalitnej stravy a jej schopnosť nepridávať na váhe. Je to termín určený svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO)

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobuje vedľajšie účinky okrem znižovania váhy.

Koľko kíl za mesiac Vás to zbaví?

Keďže ide o blud a reklamný ťah, je jasné že Vás bohužiaľ nezbaví takmer žiadnej hmotnosti. Výrobca však udáva veľmi príjemné hodnoty a na reklamných banneroch, v ktorých vystupujú fiktívne postavy ako napríklad istá Jaroslava Vlčková, ktorá vďaka Kankusta duo schudla údajne až 17 kilogramov za mesiac! Ako som už spomínal, ľudia ktorých znalosti v tomto segmente sú na nižšej úrovni často krát naletia a v 99% prípadoch z toho žiaľ vzíde iba sklamanie a peniaze minuté na zbytočnosť, ktoré mohli byť investované radšej do permanentky do fitness centra, či do doplnku ktorý by nám skutočne pomohol s chudnutím.

Výrobca ďalej udáva niekoľko pozitívnych fyzických vplyvov na telo, ako sú napríklad pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém, zrýchlenie metabolizmu, čo má v konečnom dôsledku za následok chudnutie (kiežby to tak bolo) a tak ďalej. Všetko sú to veľmi pekné vlastnosti, avšak to bohužiaľ zostáva len v teoretickej rovine a do praxe sa Vám to nepodarí preniesť.

Oplatí sa mi teda investovať do tohto prípravku?

Odpoveď, ktorá vyplýva z prechádzajúceho rozoberania tohto suplementu je jednoznačne nie. Zhrnieme si všetky vlastnosti, ktoré sú Vám ponúkané týmto prvkom a takisto aj ich alternatívu, ktorá bude určite fungovať:

 • Zrýchlenie metabolizmu – toto môžeme jednoducho docieliť upravením stravy, konkrétne jedálničkom nazývaným sacharidové vlny, kedy pracujeme s gramami sacharidov prijatými za deň a šokujeme telo príjmaním odlišného množstva
 • Pozitívny vplyv na srdce – takisto element, ktorý môžeme docieliť jednoducho – kardio cvičením ktoré sa dá praktizovať všade a takisto pri ňom aj efektívne spaľujeme kalórie
 • Samotné chudnutie – to docielime takisto vcelku jednoducho a to tým, že skombinujeme prvé dve alternatívy a na 99% Vám viem zaručiť, že sa výsledok dostaví, či už skôr, alebo po určitom čase
Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Upozornenie

Ako sme si teda zhrnuli, Kankusta duo bohužiaľ nie je žiadna osveta spomedzi suplementov nápomocných pri chudnutí a ide znova len o podvod slúžiaci na zarobenie. Zhrnuli sme si však všetky pozitívá, ktoré by mal tento prípravok poskytnúť a ku každému sme našli alternatívu, ktorá bude overene fungovať a teda peniaze, ktoré by sme nezmyselne vyhodili za tento prípravok môžeme radšej, ako som už spomínal, zainvestovať do permanentky do fitka a nadbytočné kilá postupom času odídu a takisto predídeme jojo efektu a nijakom spôsobom negatívne neovplyvníme metabolizmus.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]
2 komentáre
 1. Je to hrozna doba,podvod,klamstvo sa stal narodnym “sportom”! A bohuzial,sucasna legislativa je v postihovani bezbranna! A tak nestasnici hladajuci cestu, su a aj bohuzial budu,nadalej zneuzivani tymito ” chytrakmi”!!! Ako a comu verit??? Lubo

 2. kto chce schudnut nepotrebuje ziadne predrazene hluposti staci pevna vola ,pohyb-beh a hlavne–nezzzrrraaatttt

Leave a reply