Jillian Michaels

Posledná aktualizácia článku

Viete kto je Jillian Michaels?

jillian-2 (Kopírovat)

Jillian Michaels, vlastným menom Jillian Leigh McKarus sa narodila 12. februára 1974. Je to Američanka žijúca v Los Angeles, ktorá má jediný cieľ, chce aby sa spolu s ňou hýbal celý svet. Táto pôvabná, sexi žena sa preslávila tým, že natočila niekoľko programov na cvičenie, vydala niekoľko kníh o tom ako schudnúť a byť fit a pomohla schudnúť miliónom žien.

Ak si myslíte, že bola vždy taká úspešná a jej telo bolo odjakživa také krásne, mýlite sa. Pokým prišla tam kde je teraz, musela veľa bojovať a dosť si toho pretrpieť.

Čo ju motivovalo?

Jillian ako 12 ročné dievčatko zažilo rozvod svojich rodičov. Po rozvode pribrala na 80 kg a pri svojej výške 150 cm nevyzerala najlepšie. Okrem zle znášaného rozvodu svojich rodičov, prežívala aj posmešky a nemiestne narážky spolužiakov na jej postavu. Bola frustrovaná, znechutená, drzá a večne nahnevaná. Už keď toho bolo na ňu priveľa a nepomáhali ani sedenia u psychológa, prihlásila sa na bojové umenie, kde ako 14 ročná prerazila jediným kopom dve dosky a dokonca, získala čierny pás. Ako 17 ročnú ju matka, u ktorej po rozvode zostala, vyhodila z domu. Dôvodom tejto hroznej udalosti boli neustále hádky medzi ňou a matkou, no tento nepríjemný okamih jej zmenil život. Šport milovala a šport miloval ju. Dokazovalo to aj to, že už ako 17 ročná získala certifikát osobnej trénerky vo fitness a v roku 2002 otvára svoje vlastné fitness centrum, vydáva niekoľko kníh a videohier, má svoju vlastnú show a celý svet miluje jej videá s cvičeniami.

Michaels_kid_last (Kopírovat)

Jillian Michaels dnes meria 159 cm a váži 53 kg. So svojou lezbickou priateľkou má 2 deti, miluje motorky a cvičeniu sa venuje 4 krát do týždňa. Cvičenie kombinuje, cvičí jogu, spinning, kardio cvičenia, posilňuje a z celej duše nenávidí športy, ktoré pozostávajú z nekonečného vykonávania toho istého pohybového úkonu (napr. beh). Pre značku K-Swiss navrhla rad športového oblečenia. To, že ich navrhla práve ona zistíte podľa loga orla a nápisu FLY, čo značí slobodu. Miluje, keď jej pri cvičení hrá hudba. Najčastejšie počúva nejaké rockové veci, ktoré ju nútia hýbať sa. Na upokojenie používa piesne od kapely Coldplay.

Prečo chcú všetci Jillian Michaels?

Jillian je dnes najžiadanejšou fitness trénerkou, ktorá sa športu venuje už 20 rokov a ktorá pomohla schudnúť už miliónom ľudí. Okrem toho kedysi pracovala ako fyzioterapeutka, teda vie ako telo človeka funguje a koniec koncov je držiteľkou najprestížnejších tréningových certifikátov.

jillian-michaels-cover-jumping (Kopírovat)

Michaels je tvrdá, ale s veľkým srdcom

Jillian je nemilosrdná trénerka, ktorá vám nedovolí v tréningu oddychovať, ktorá vám nedovolí prestať a ktorá vám nedovolí vzdať sa. Napriek tomu, je to človek s veľkým srdcom. Popri svojej rodine a cvičeniu sa venuje aj niekoľkým charitatívnym projektom. Tým prvým je organizácia na výskum rakoviny prsníka, ktorú Jill zastupuje a druhým je projekt s názvom Boj s detskou obezitou v USA. Jillian si veľmi váži aj svojich fanúšikov, ktorým dennodenne odpisuje na maily, dokonca okrem vlastnej show s názvom Maximize Your life má aj vlastnú mobilnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej sa venuje svojim fanúšikom.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Populárne cvičenia od Jillian

Prečo sú cvičenia od Jillian také populárne? Možno práve preto, že množstvo žien, ktoré sa do boja s nadváhou pustili práve s Jillian, už po týždni uvideli prvé výsledky. Nejde však o žiadny aerobik, ale o vysoko intenzívne tréningy, s ktorými majú častokrát problém aj športovci. Najpopulárnejšie cvičenie je 30 Day Shred, ktoré je aj štartovacím cvičením pre ďalšie cvičenia. Jillian v každom zo svojich cvičení strieda tri okruhy cvičenia a to kardio cvičenie, silový tréning a posilňovanie brušných svalov. Táto vysoko intenzívna kombinácia vám zaručí spaľovanie tuku ešte aj 20 minút po tréningu.

Slávne výroky Jillian Michaels

„Prečo si vyberáš zlyhanie, keď úspech je voľbou?“

„Zlý deň pre tvoje ego je skvelý deň pre tvoju dušu“

„Mať právo na šťastie znamená mať právo si na to zarobiť, nie mať to, dostať to bez akejkoľvek námahy z vašej strany.“

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Vyjadrite svoj názor

Leave a reply