Ak Vás trápi Vaša váha alebo postava, vždy sa s tým snažíte niečo robiť. Na internete nájdete mnoho výrobkov, ktoré Vám sľubujú efekty chudnutia, ba dokonca aj bez cvičenia. Zvyčajne ide o tabletky, alebo nápoje, ktoré sa užívajú viac krát do dňa. A niektoré rozhodne nie sú na zahodenie, hoc všetko okolo chudnutia ide zásadne lepšie s cvičením.  No a potom sú na trhu výrobky, ktoré sa tvária zázračne, sľubujú hory doly, ale až tak zázračné v konečnom dôsledku nie sú. Jeden z takýchto pseudo zázračných výrobkov na trhu je Bioxyn. 

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Bioxyn – zaručený prostriedok na chudnutie?

Bioxyn sa pretriasol internetom na Slovensku v roku 2017. Objavil sa dokonca aj na falošnom portáli, ktorý bol nazvaný zdravotnickyportal.com, asi pre lepšiu autenticitu. Dnes už sa k oficiálnym stránkam Bioxyn prípravku ani nedá dopátrať. Ale poďme sa pozrieť na to, čo nám Bioxyn ako výživový doplnok stravy na chudnutie vlastne sľubuje.

Vyhlásenie od výrobcu z oficiálnej stránky:

Zajtra budete vážiť o 2,5 kíl menej a cholesterol zrazíte o 5 bodov! Výsledok zaručený zdravotníckymi testami.

No znie to krásne, či nie? Bioxyn nemá pomôcť len Vášmu chudnutiu ale má pomôcť aj zbaviť sa celulitídy a až 300 krát zrýchliť Váš metabolizmus. No naozaj, priam zázračné.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Zloženie

Bioxyn je zložený z čisto prírodných zložiek, z čoho všetky sú zdraviu prospešné. Konkrétne je to týchto sedem:

 • Šafránový extrakt – užitočný prostriedok na zníženie telesnej hmotnosti, upokojuje pocit hladu
 • Zázvorový extrakt – zázvor je známy svojimi všeobecne liečivými efektmi. Zvyšuje rýchlosť metabolizmu a pri chudnutí je dôležité aby ste urýchľovali metabolizmus kvôli strate tukov, čo sa ukáže na úbytku hmotnosti
 • Extrakt zo zeleného čaju – zelený čaj sa na chudnutie sám o sebe spomína vo veľa diétach či článkoch o zdravom stravovaní. Znižuje cholesterol a podporuje úbytok hmotnosti.
 • Kaktusový extrakt – znižuje hladinu cukru v krvi a podporuje menšiu chuť do jedla
 • Morušový výťažok – pomáha spaľovať tuky, umožňuje lepší rast svalov
 • Pomarančový extrakt – znižuje chuť do jedla a preto užívateľ pojme menej stravy, čo vedie k chudnutiu. Zároveň zvyšuje produkciu tepla v tele a tak umožňuje spaľovať viac kalórií
 • L-tyrozín –  táto látka sa aj prirodzene nachádza v ľudskom tele, ale nedá sa produkovať viacnásobne, a pri väčšom množstve látky v tele pomáha pri chudnúcom procese

Účinky Bioxynu

 • Znižuje pocit hladu a chuti do jedla
 • Stimuluje metabolizmus
 • Pozitívne ovplyvňuje hladiny cukru v krvi
 • Pozitívne ovplyvňuje hladinu cholesterolu
 • Zvyšuje teplo tela, čím zlepšuje spaľovanie tukov tele
 • Spevňuje kožu
 • Zvyšuje aktivitu metabolizmu

Dávkovanie

Byoxin je ponúkaný vo forme mäkkých kapsúl. Sú vhodnej veľkosti na bezproblémové prehĺtanie a jednoducho sa prenášajú v šikovnom balení.

Dávkovanie sa bohužiaľ ale nikde nedozviete, pretože presná dávka na stránke výrobcu jednoducho nie je uvedená, a údajne je uvádzaná v informáciách priamo v  balení výrobku. Ale zväčša sa takéto výrobky užívajú jeden alebo tri krát denne, spolu s jedlom a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutín.

Cena a balenie:

bioxyn produkt

K cene výrobku sa bohužiaľ už ťažko dostanete, nakoľko sme ho nenašli dostupný na kúpenie na žiadnom známom slovenskom portáli. Samozrejme, dal sa zakúpiť iba cez oficiálnu stránku s platbou vopred, rozhodne nie niekde v lekárňach.

Kto objednával výrobok prvý krát, mal mať neuveriteľnú zľavu na jedno balenie, ktoré stálo 137€

Výrobca údajne často poskytoval veľmi výhodné akcie, napríklad na pár hodín alebo dní, kedy bol výrobok aj o polovicu lacnejší.

Vedľajšie účinky a upozornenia:

  • Byoxin má čisto prírodné zloženie, preto by nemal byť nejako škodlivý. Výrobca neuvádza žiadne známa vedľajšie účinky
  • Prípravok nie je vhodný pre deti a mladistvých, odporúča sa užívať iba dospelým osobám.
  • Nie je určený pre deti, tehotné či dojčiace ženy.
  • Nepoužívajte tento prípravok ak ste precitlivelý alebo alergický na liečivú látku, prípadne iné položky zo zloženia.
  • Nelikvidujte (žiadne) lieky odpadovou vodou a ani domovým odpadom. Nepoužitý liek vráťte, prosím, do lekárne. Tieto opatrenia pomôžu chrániť životné prostredie.
  • Bioxyn nemá žiadny vplyv na Vašu schopnosť viesť vozidlá alebo obsluhovať stroje.
  • Nie sú preukázané negatívne účinky užívania iných liečov a Byoxin prípravku, no ak si nie ste istý, skonzultujte to so svojim lekárom alebo lekárnikom

  Prečo veľmi pravdepodobne ide o podvrh?

  • Bioxyn údajne odporúča viacero známych lekárov, ktorých mená sa ale samozrejme užívateľ nikdy nedočíta, len ich údajné tváre sa na Vás usmievajú zo stránky.
  • Ak ho nájdete niekde k zakúpeniu, pravdepodobne na Vás vyskočia akcie typu: „Už len dve hodiny za cenu.. „  „Kúpte dnes a ušetríte…“
  • Predajca neustále spomína „zázračný“ novoobjavený spôsob chudnutia, ale nikde ho bližšie nešpecifikuje
  • Na stránke je množstvo neuveriteľne znejúcich príbehoch o ľuďoch čo schudli 20 kíl za 2 týždne a podobne, zatiaľ čo ten príbeh sprevádzajú fotky ľudí v priveľkom oblečení
  • Stránka sa v súčasnej dobe ani nedá nájsť
  • Stránky ktoré uvádzajú pdorobnosti o Bioxyne sú písané lámavou slovenčinou, pravdepodobne z prekladača

  Záver

  Vždy si dajte pozor na to aký produkt kupujete a neverte len prvým pekným úvodným slovám. Ak ide o riadny produkt, zväčša k nemu nájdete recenzie od užívateľov na rôznych fórach, nie len priamo na stránke o ňom. Rovnako pod recenziami môžete nájsť napríklad aj celkové hodnotenie tabletiek, kde býva uvedený názor nejakej kompetentnejšej osoby.

  Na výrobku určenom na chudnutie sa hodnotia štyri hlavnejšie aspekty a to:  efekt pri chudnutí, cena, veľkosť balenia a zloženie.  To znamená, že nie všetko lacné bude dobré, ale rovnako drahé lieky bez riadne uvedeného zloženia nemá cenu kupovať.

  Dajte si pozor aj na veľkosť kupovaného balenia, lebo ak sa necháte oklamať kvázi peknou cenou, ale nakoniec Vám príde výrobok, ktorý stačí ledva na dva týždne, asi nebudete spokojný. Niektoré lieky vám prídu omnoho lacnejšie ako tie druhé, no spotrebujete ich omnoho rýchlejšie, takže v konečnom výsledku sa oplatilo skôr investovať.

  A ak ide o účinok na chudnutí, treba, ako sme vyššie spomínali čítať riadne užívateľské recenzie. Najlepšie ak má niekto koho poznáte skúsenosť, lebo o pravdomluvnosti ľudí na sieťach sa dá vždy pochybovať, najmä ak ide o platené blogy.

Aktuálne skóre
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]
Vyjadrite svoj názor

Leave a reply