Ako schudnúť rýchlo

Posledná aktualizácia článku

Ako je možné rýchlo schudnúť?

ako rýchlo schudnúť

Každý chceme schudnúť rýchlo a efektívne. Nie vždy je to však také jednoduché. Prečítajte si pár trikov ako na to.

Sladkosti vymeňme za ovocie

Sladkosti obsahujú príliš veľa cukru, ktoré dostávame do nášho tela. Miesto cukrov, ktoré dodávajú len krátkodobú energiu, si dajme kúsok ovocia, ktorý nás vzpruží na oveľa dlhšiu dobu.

Ako schudnúť rýchlo pár kíl?

Ak premýšlate, ako schudnúť rýchlo tak schudnúť pár kíl nie je také náročné. Stačí, ak obmedzíme našu stravu, nezdravé jedlá vymeníme za zdravé s väčším obsahom vitamínov a vlákniny. Nesmieme vynechať ani príjem ovocia a zeleniny. Nezabúdajme ani na dodržiavanie pitného režimu, ideálne náš smäd uhasíme vodou alebo čerstvými šťavami.

Pridáme pár cvikov denne, či už brušáky, skracovačky alebo plank. Občas si ideme zabehnúť, zaplávať alebo sa spolu s rodinou vyberieme na turistiku či len na obyčajnú prechádzku po parku.

Samozrejme, že sladkosti nemusíme obmedziť úplne. Malá dávka nám nezaškodí, len treba obmedziť veľkí prínos cukrov do nášho tela. Slaným jedlám sa treba tiež viac vyhýbať.

Ako rýchlo schudnúť viac ako 10 kíl?

Pri chudnutí viac ako 10 kíl platí pravidlo pomaly ďalej zájdeš. Potrebujeme mať správny cieľ a plán na chudnutie. Nesmieme to po pár dňoch vzdať, naopak musíme sa povzbudzovať a chudnutie pre nás bude odmena.

Najdôležitejší krok je začať. Pokiaľ budeme chudnutie stále odkladať na ďalší a ďalší deň, nikdy neschudneme. Začnite ešte dnes, nie o týždeň, nie o mesiac.

Vhodná strava a pohyb sú základom. Zdravá strava má pri chudnutí úspešnosť 60 až 80%. Športovanie a cvičenie 50 až 60%. Samozrejme, nestačí len sa zdravo stravovať alebo len športovať. Všetko treba prispôsobiť a treba do toho zapojiť naozaj všetko, aby ste si už nemuseli klásť otázku ako schudnúť rýchlo.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Stačí iba jednoducho CHCIEŤ a s pevnou vôľou a troškou disciplíny budete žať plody svojej snahy hneď prvé týždne. Náročný nie je proces chudnutia, ale snaha neprestávať cvičiť a zdravo sa stravovať. Preto sa nevzdávajte!

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Vyjadrite svoj názor

Leave a reply