Ako schudnúť 5 kíl?

Posledná aktualizácia článku

Ako schudnúť 5 kíl ? Je to viac ako jednoduché

ako schudnuť 5 kil

Pýtate sa aj Vy pred blížiacim sa letom ako schudnúť 5 kíl? Pre niekoho to môže byť úplnou hračkou, pre niekoho nočnou morou, s ktorou zápasí už dlhé roky.  Hovorí sa, že posledných päť kilogramov ide najťažšie. Je to skutočne pravda. Kilá sa nám tesne pred cieľom našej váhy zastavia a nejde s nimi pohnúť. Ak máte potrebu schudnúť 5 kíl, lebo chcete vyzerať v lete v plavkách neodolateľne alebo len jednoducho chcete zhodiť kilá, ktoré ste nabrali počas zimy, poskytneme Vám pár rád ako na to.

Tip pre Vás: Hľadáte vhodné riešenie na boj s nadbytočnými kilami? Chcete niečo, čomu môžete dôverovať a vďaka čomu môžete redukovať svoju váhu? Získajte všetky potrebné informácie a pozrite si naše hodnotenie produktov na chudnutie. Viac informácií nájdete tu…

Čistá voda

Vypijete denne 3 litre vody denne? Odpoveď je áno? Ale akú vodu pijete? Milujete sladené nápoje a minerálky? Ak je Vaša odpoveď kladná, asi Vás nepotešíme. Musíme Vám povedať, že ak chcete schudnúť, sladené nápoje by ste mali vynechať. Odvyknúť si od sladených vôd môže byť pre Vás spočiatku náročné. Najmä ak ste zvyknutí konzumovať len sladké nápoje. Ak však vydržíte, uvidíte výsledky a čistú vodu už nikdy nebudete chcieť nahradiť iným nápojom. Voda naštartuje Váš metabolizmus a znižuje chuť do jedla. Často si mýlime hlad so smädom. Pred tým ako zoberiete nejakú maškrtu do úst, najprv sa napite. Je možné, že ste neboli hladní, ale smädní.

Bez pohybu to nepôjde

Zdravá strava s cvičením ide ruka v ruke pri  redukcií váhy.  Ak chcete zhodiť nejaké to nadbytočné kilo, sústreďte sa na kardio. Dajte si poriadne do tela, nešetrite sa a spoťte sa.  Môžete ísť do posilňovne a kilá vypotiť na bežiacom páse alebo na inom prístroji. Ak sa  v posilňovni necítite dobre , vyberte si iný druh cvičenia. Mnoho cvičení môžete robiť v pohodlí svojho domova. Vystačíte si len s podložkou a dobrým videom, podľa ktorého budete cvičiť. Ak sa chcete pri cvičení aj zabaviť, skúste si skákať cez švihadlo. Je to zábavná a účinná forma zbavovania sa tukov. Choďte vonku a zabehajte si. Beh krásne vyformuje postavu, získate kondičku a pobyt na čerstvom vzduchu Vám určite tiež nezaškodí. Ak trpíte migrénami a bolesťami hlavy, je možné, že práve beh Vás od tejto bolesti oslobodí.

Zdravá strava

Bez nej to asi nepôjde. Bohužiaľ.  Racionálne stravovanie môže byť chutné.  Na internete nájdete množstvo zdravých a chutných receptov. Najdôležitejšie je, aby ste jedli pravidelne a v malých množstvách. Najmä sa neprejedajte. Každý má iný metabolizmus a niekto aj napriek vyššej konzumácii kalorických jedál zostane štíhly. Iný zas zje jednu čokoládovú tyčinku a hneď to je na ňom vidieť. Počúvajte svoje telo. Sledujte, po ktorom jedle sa cítite dobre, aké množstvo môžete zjesť, aby ste nemali pocit nafúknutého brucha alebo kameňov v žalúdku.  Nikdy nejedzte do prasknutia. Pred tým ako idete jesť, vypite 2 dcl čistej vody.

Trpíte nadváhou, ste často hladný a neviete schudnúť? Fykotín je skvelé riešenie na podporu chudnutia a udržiavanie štíhlej postavy.

Faktická poznámka

V skutočnosti otázku ako schudnúť 5 kíl naozaj nie je ťažké zodpovedať. Je však ale dôležité upozorniť na to, ako resp. čo schudnete. Stačí nasadiť ovocnú diétu a nemáte s chudnutím žiaden problém, 5 kíl dáte dole za týždeň a to bez najmenších problémov. Často je to ale iba voda a potom svalstvo!

Aktuálne skóre
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

4 komentáre
  1. Dlho som sa trápila s kilami naviac až som si povedala dosť. Najdoležitejšie podľa mňa je stanoviť si reálny cieĺ, plán bitky a hlavne vydržať. Trikrát týždenne behám, jem 5x denne malé porcie, na večeru len zeleninový šalát alebo mrkvu s jablkom a žiadne pečivo. Pijem len čistú vodu z vodovodu a cítim sa super

  2. Prvé kilá išli dolu v pohode a potom sa ručička váhy zasekla a nie a nie sa pohnúť ďalej. Vtedy mi pomohol Lipoxal Effect. Pomáhal mi rýchlejšie spaľovať tuky a ja som dosiahla svoju vysnívanú váhu. Teraz si je len udržať 🙂

  3. ako treba ten lipoxal brat ?? nejak pred cvicenim alebo pravidelne ?

  4. clovek by povedal ze 5 kg schudne rychle, ale realita je kruta, Lenka po akom case si videla ze to vobec zabera ?

Leave a reply